logo

Pozycjonowanie stron w wyszukiwarkach


Efektywny marketing jest obecnie na wagę złota, jako że bardzo wiele firm rywalizuje teraz o klientów. Dotyczy to praktycznie każdej branży, zarówno jeśli chodzi o działalność lokalną, jak i ogólnokrajową. Doskonałym pomysłem będzie więc skorzystanie z usług agencji SEO/SEM Agilito z Poznania, która od lat pomaga przedsiębiorcom z Polski i innych państw europejskich przebijać konkurencję, zapewniając im skuteczną reklamę online. Zajmują się oni przede wszystkim pozycjonowaniem oraz prowadzeniem kampanii linków sponsorowanych. Co więcej, jeśli nie posiadają Państwo jeszcze strony internetowej lub jeżeli jest ona przestarzała, mogą utworzyć witrynę od zera, w zgodzie z obecnymi trendami oraz wytycznymi Google.

Pracownicy Agilito ciągle się rozwijają, podnosząc swoje kompetencje i zdobywając nowe certyfikaty, aby zawsze być na bieżąco z nowościami w swojej branży. Pomogli oni już blisko 1000 firmom zdobyć szczytowe miejsca w wynikach wyszukiwania na frazy związane z ich działalnością. Starają się ustalić przystępny dla każdego cennik pozycjonowania, aby jak największa liczba przedsiębiorców mogła nawiązać z nimi współpracę. Na ich usługi może zdecydować się nawet osoba, która dopiero rozpoczyna własny biznes i ma dość ograniczony budżet – opiekun handlowy z Agilito przygotuje ofertę tak, aby wpisywała się ona w możliwości takiego klienta. W przypadku firm wchodzących dopiero na rynek taka skuteczna promocja marki jest nawet tym bardziej istotna, ponieważ przebicie konkurencji cieszącej się ugruntowaną pozycją nie jest łatwym zadaniem.

Agilito Sp. z o.o.
ul. Wagrowska 2
61-369 Poznań

www.agilitoseo.pl
biuro@agilito.pl
tel.: 790 752 541

Pozycjonowanie stron z Agilito – zdobądź szczyt wyników wyszukiwania Google


Pozycjonowanie stron w Poznaniu to niezwykle korzystna usługa marketingowa, ponieważ pozwala trafiać na bardzo podatny grunt. Jeśli prowadzą Państwo np. sklep meblowy, z pewnością wyświetlanie się wysoko w wynikach wyszukiwania po wprowadzeniu przez użytkownika takich zapytań, jak np. „krzesła drewniane” czy „sofa tapicerowana” będzie niesamowicie korzystne. Jeśli internauta wpisuje wyrażenie związane z pewnym produktem lub usługą, niemal na pewno jest zainteresowany zakupem w tym momencie lub w niedalekiej przyszłości. Instynktownie wybiera on zazwyczaj jedynie linki z pierwszej strony wyników, uważając je za najbardziej prestiżowe, bezpieczne i adekwatne do jego potrzeb.

Zespół specjalistów SEO z agencji Agilito podejmuje wiele różnorodnych działań, które pozwalają witrynie wylądować na tych wartościowych pozycjach. Dokonują oni między innymi optymalizacji kodu źródłowego, a także podnoszą funkcjonalność strony, poprzez jej przyspieszenie, poprawienie adresów URL do podstron i wiele innych czynności. Co więcej, pracują nad budowaniem profilu linkowego domeny, starannie wybierając jedynie zaufane i korzystne katalogi firm. Wśród personelu agencji można znaleźć także doświadczonych SEO copywriterów, którzy zadbają o zawartość witryny od strony tekstowej. Utworzą unikatowe, tematyczne teksty, zawierające naturalnie wplecione słowa kluczowe, co podwyższy ocenę algorytmu, a także dodatkowo zachęci konsumentów do skorzystania z oferty.

Linki sponsorowane Google AdWords - szybka i efektywna reklama


Innym sposobem na to, aby promować swoją markę w wynikach wyszukiwania Google, są kampanie AdWords. Co ciekawe, tego rodzaju reklamy wyświetlają się nawet wyżej, niż „standardowa” lista linków, więc internauta widzi je od razu na linii wzroku po wpisaniu odpowiedniego zapytania. Ponadto, usługa ta daje także możliwość tworzenia graficznych banerów, które będą pojawiać się np. na powiązanych tematycznie portalach, na YouTube oraz w aplikacjach na urządzenia mobilne. W ten sposób, można przyciągać także tych konsumentów, którzy w danym momencie nie rozważają zakupu, ale ogólnie interesują się daną tematyką.

Dzięki temu, że Agilito zatrudnia osoby dysponujące certyfikatami Google AdWords, może Państwu zaoferować dopracowane pod każdym względem kampanie promocyjne. Dedykowany opiekun doradzi, jakie słowa kluczowe oraz ustawienia będą najkorzystniejsze dla danej firmy, a także przygotuje treści reklam w taki sposób, aby były zgodne z wymogami algorytmu (co obniża koszt kliknięć), a także zachęcały użytkownika do przejścia na stronę. Warto wiedzieć, że w przypadku linków sponsorowanych, budżet przeznaczony na kampanię wykorzystuje się tylko wtedy, gdy konsumenci faktycznie wykonują pożądane przez nas działanie, czyli odwiedzają witrynę, aby zapoznać się z ofertą.

Jeśli nie wiedzą Państwo, która strategia marketingowa będzie najlepsza w danym przypadku, wystarczy skontaktować się z działem handlowym Agilito, aby uzyskać rzetelną radę. Jakość ich obsługi z pewnością spełni nawet najwyższe wymagania.logo
Tatra Residence
ul.Podhalańska 1b
biuro@tatraresidence.pl
Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 16:00
Sobota: 8:00 - 14:00
2022 - www.tatraresidence.pl